O nas:

Firma Pio-Mar-Trans. od 1993r. jest członkiem WIELKOPOLSKIE STOWARZYSZENIE MIĘDZYNARODOWYCH PRZEWOŹNIKÓW SAMOCHODOWYCH. Posiada licencję wspólnotową, licencję na wykonywanie transportu międzynarodowego a właściciele certyfikat kompetencji zawodowych.
Nasi pracownicy to wysokiej klasy eksperci, gwarantujący profesjonalne wykonywanie poleconych nam usług, jak również zapewniający kompleksowe doradztwo w dziedzinie transportu, spedycji i logistyki.
Specyfiką działalności Pio-Mar-Trans jest różnorodność oferowanych usług. Szeroka baza transportowa i olbrzymi tabor samochodowy pozwala nam podjąć się przewozu każdego rodzaju ładunku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie usług przewozowych i spedycyjnych. Wszystkie nasze pojazdy przystosowane są do przewozu materiałów niebezpiecznych, a kierowcy nasi dysponują stosownymi kwalifikacjami niezbędnymi do ich wykonywania. Doświadczone i dwuosobowe obsady, z którymi utrzymujemy stały całodobowy kontakt telefoniczny pozwalają sumiennie i rzetelnie realizować zlecenia naszych klientów. Dwóch kierowców w pojeździe to nie tylko szybkość przewozu, ale również zwiększone bezpieczeństwo. Dzięki takim kierowcom jesteśmy w stanie podjąć się najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zadań. Każdy przewożony przez nas towar jest objęty polisą ubezpieczeniową, a w razie potrzeby jesteśmy w stanie każdorazowo podnieść wysokość ubezpieczenia aby sprostać wymaganiom niezbędnym do bezpiecznego dostarczenia przesyłki.
Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i pozwoli na nawiązanie owocnej współpracy.

© Copyright 2006 by PIO-MAR-TRANS Hosting & Design by Miasto-Moje sp z o.o.